O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską firmą specjalizującą się w przygotowywaniu inwestycji handlowych i mixed-use. Nasz zespół posiada bogate doświadczenie i wiedzę wyniesione ze współpracy z najważniejszymi graczami rynku nieruchomości – polskimi i międzynarodowymi inwestorami oraz deweloperami.

Nasze usługi obejmują pełne wsparcie dla inwestorów i deweloperów, którzy chcą poszerzać bazę swoich nieruchomości o jakościowe projekty. Działamy na każdym etapie procesu inwestycyjnego – od wyboru i zabezpieczenia lokalizacji przez kompleksowe przeprowadzenie procesów administracyjnych – po stworzenie koncepcji komercyjnej i skuteczny wynajem nieruchomości.

doradztwo inwestycyjne warszawa

Dotychczas przeprowadziliśmy kilkanaście inwestycji, oddając w ręce właścicieli w pełni wynajęte i dobrze prosperujące parki handlowe w całej Polsce. Jesteśmy w trakcie kolejnych projektów polegających na przygotowaniu projektów handlowych oraz mixed-use pod budowę dla inwestorów działających w Polsce.

    • Współpracowaliśmy z LCP przy realizacji M Park Świdnik, zabezpieczając teren pod inwestycję, przygotowując koncepcję komercyjną, uzyskując zezwolenia administracyjne i negocjując umowę z operatorem spożywczym
    • W Katowicach dla TDJ zrealizowaliśmy koncepcję komercyjną i komercjalizację Fabryka Parku
    • W Piotrkowie Trybunalskim, Garwolinie i Lęborku odpowiadaliśmy za wynajem obiektów handlowych
Piotr Kret, prezes zarządu REALM Sp. z o.o.

Piotr to założyciel REALM – dzięki doświadczeniu zdobytemu poprzez podejmowanie odważnych działań związanych z realizacją nieruchomości komercyjnych jest jednym z najlepszych ekspertów branżowych w Polsce zajmujących się projektami handlowymi oraz mixed-use do realizacji, zakupu bądź sprzedaży.

Od początku kariery Piotr budował swoje kompetencje zawodowe od podstaw, zaczynając od analizy i oceny potencjału nieruchomości komercyjnych, badania stanu formalno-prawnego nieruchomości (due diligence) oraz prowadzenia spraw formalno-prawnych związanych z uzyskiwaniem pozwoleń i decyzji administracyjnych. Wielokrotnie uczestniczył w transakcjach sprzedaży gruntów, jak i funkcjonujących obiektów handlowych.

Doskonała znajomość parametrów działek odpowiednich i najbardziej efektywnych pod budowę parków handlowych i obiektów mixed-use w Polsce jest wynikiem doświadczenia zdobytego w pracy dla deweloperów handlowych oraz firm inwestujących w nieruchomości komercyjne, jak: Napollo, Żabka Polska czy fundusze inwestycyjne. Aktywne uczestnictwo w negocjacjach z właścicielami nieruchomości i strategicznymi najemcami pozwoliło Piotrowi rozwinąć kompetencje do optymalnej oceny intencji, celów, motywacji oraz konieczne wyczucie biznesowe. Procentuje to liczbą rozpoczętych i zakończonych z sukcesem projektów handlowych klientów, dla których pracuje REALM.

Piotr od lat tworzy strategie komercjalizacji obiektów handlowych. Jest odpowiedzialny za aktywne poszukiwanie najemców, negocjowanie warunków i umów najmu, uczestnictwo w negocjacjach z właścicielami nieruchomości i strategicznymi najemcami, współtworzy dokumenty niezbędne w procesie nabycia i komercjalizacji nieruchomości oraz współpracuje z zewnętrznymi doradcami rynkowymi i przedstawicielami klientów REALM.

W obecnej roli Piotr Kret jest odpowiedzialny za całościowe zarządzanie i koordynację pracy zespołu rozwoju i ekspansji, komercjalizacji oraz zarządza inwestycyjną częścią pracy REALM. Osobiście uczestniczy w każdym procesie i angażuje się w bezpośrednią pracę z klientami. Z wykształcenia Piotr Kret jest radcą prawnym specjalizującym się w prawie nieruchomościowym.

Piotr zaprasza do kontaktu:

piotr.kret@realm.com.pl

+48 509838186